هدف ما فقط فروش کالا نیست. هدف آپادانا گیم خرید آسان و رضایت مشتریان است.

در همین راستا جهت حل مشکلات احتمالی خریداران، پس از فروش کالا، قوانینی که خدمات پس از فروش نامیده می شوند را با شما در میان میگذاریم.

 

شرایط عودت و بازگرداندن کالا : 

حق انصراف مصرف کننده در مواردی که شرایط خاصی بر کالا و خدمات حاکم است اجرا نخواهد شد. موارد آن به موجب آیین نامه ای است که در ماده (۷۹) این قانون آمده است.

 

هدف اصلی آپادانا گیم ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

وجود ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده :

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۱ روز کاری پس از دریافت کالا، به آپادانا گیم اطلاع داده شود.این سرویس اشکال‏‏‌های فنی  و ظاهری

( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست

پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط آپادانا گیم، محصول، توسط تعمیرکاران ما تست و اعلام نظر نهایی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری زمان خواهد برد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود :

الف ) اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی

( ۵۶۳۴۱۴۸۸-۰۲۱ ) اطلاع داده شود.

ب )پس از ارسال سفارش امکان لغو و کنسل کردن آن امکان پذیر نمیباشد.

برای راحتی شما عزیزان و خرید آسان تر شما تیمی تشکیل شده از نیروهای جوان جهت تولید محتوای

محصولات شبانه روز درحال تلاش اند تا شما با آگاهی کامل کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید

مواردی که شامل شرایط عودت و بازگرداندن آن نمیشود :

  • استفـــاده کــردن از دســتــگـــاه

  • بــاز شــدن پلمــپ دســــتـــگـــاه

  • مخدوش شدن بسته بندی دستگاه

  • مخـــدوش شــــدن بارکـــــد دستــگـــــاه

کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد :

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش آپادانا گیم از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. کالا باید در کارتن یا جعبه اصلی خود به آپادانا گیم بازگردانده شود. در صورت برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، قابل قبول نمیباشد.

مسئولین فنی ظرف مدت ۷۲ ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

تذکر :

در صورت وجود هرگونه مشکل پس از موافقت مسئول پشتیبانی برای ارسال کالا به فروشگاه ، کالا فقط باید از طریق پست برای فروشگاه ارسال گردد.

در غیر این صورت تمامی ضمانت هایی که از طرف فروشگاه در قبال کالا به خریدار داده شده  باطل خواهد شد..

استفاده از کالا و مورد پسند نبودن برای مشتری :

عودت در این مورد به هیچ عنوان ممکن نمی باشد . زیرا تمامی مشخصات محصول در توضیحات آن ذکر شده و مشتریان موظف هستند پس از مطالعه کامل مشخصات نسبت به خرید خود اقدام کنند.

تولید محتوای محصولات سایت بر عهده متخصصان این بخش میباشد و تمامی توضیحات صحیح و بدون ایراد است.

توجه :

اگر به دنبال یک محصول برای استفاده و مصرف در محیط کاری خاصی هستید و در تصمیم گیری به مشکل خورده اید. از این رو تیم مشاوره آپادانا گیم به منظور راهنمایی شما ۲۴ ساعته فعال میباشد.

نحوه پاسوخگویی مشاوران : ( از ۹ صبح تا ۹ شب به جز روزهای تعطیل به صورت تلفنی تماس با ما ) و از طریق تلگرام به صورت ۲۴ ساعته

مهمترین نکته این است که بعضی از مشتریان به اشتباه فکر میکنند که اگر تا ۷ روز از خرید کالا نگذشته باشد میتوانند کالای خود را بدون دلیل فنی عودت دهند، در حالیکه مسئولیت انصراف از خرید با آپادانا گیم نمی باشد و این تصمیم مربوط به کارشناسان و تیم  پشتیبانی میباشد / لذا قبل از خرید کاملا مطمئن شده و  سپس خرید خود را انجام دهید

درصورت تایید کارشناسان فنی و پشتیبانی آپادانا گیم به عودت وجه، مشتری حتما باید از طریق صفحه تماس با ما اطلاع رسانی کرده و شماره شبای بانکی رافقط به نام خود اعلام نماید.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان و مدیریت بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش آپادانا گیم است.

در صورت عدم تایید کارشناسان و تیم پشتیبانی کالا مرجوع نخواهد شد.